Fillerina 932 Eyes and Eyelids (silmad ja silmalaud) silmaümbrusgeel on mõeldud silmade ümbruses olevatele “kanavarvastele” ja silmaalustele, mis kipuvad meil palavaga olema paistes, külmaga kuivad. Samuti tõstab Eyes and Eyelids geel ka silmalaugusid – kõik mis ühel kaunil naisel vaja, et näha värske välja ka ilma meigita.

Fillerina 932 Eyes and Eyelids dermakosmeetiline täitegeel sisaldab:

  • 9 erineva hüaluroonhappe molekule (täiteefekt);
  • 3 erineva kollageeni molekule (täidlust tekitav mõju);
  • 2 erineva elastiini molekule (plastikaefekt).

Saadaval Aste 3 pluss: nii silmaümbruse kortsude ennetamiseks, kui ka nähtavatele kanavarvastele või nähtavalt vajunud silmalaugudele.

Kuidas seda kasutada? 

Eriline aplikaatorotsik teeb pealekandmise lihtsaks ja mugavaks. Ühe nupuvajutusega tuleb aplikaatori otsa jahutavat külma geeli, mis tuleb masseerivate liigutustega kanda silmaümbrusele. Ringjate liigutustega nii silma üles kui ka alla, ning juba natukese aja pärast hakkab geel minema pehmeks ja on mõnus peale kanda. Geeli tuleks kanda nii silmalaule, et laug tõuseks, kui ka kanavarvastele, et neid siluda, ning lisaks ka silmade alla, et nahk muutuks toidetuks ja pehmeks. Lase mõjuda 3 minutit, seejärel masseerige sõrmeotsakujulise aplikaatori, või ka oma sõrmede abil kuni see on kenasti nahka imendunud. Sama hooldus tuleb viia läbi kaks korda päevas, hommikul ja õhtul. Preparaadi toime tugevdamiseks võib seda korrata ka mitmeid kordi päevas.

Kuna Fillerina 932 Eyes and Eyelids näol on tegemist eriti tõhusa nahakihtidesse tungimise võimega: kuni 100% sügavale nahka (ex vivo test Franz Cellsiga), mis on eelnevalt reeglina olnud võimalik vaid esteetiline plastikakirurgia puhul, on see toode saanud palju heakskiitu ka professionaalsete kosmeetikute poolt.

Oma tagasiside on andnud ka juba 18 aastat iluvaldkonnas erialast praktilist töökogemust omav BS Medical Aesthetics ilukliiniku esteetilise meditsiini õde/kosmeetik Airi Jüriado:

“Olen kasutanud Fillerina Eyes & Eyelids hüaluroongeeli üle kahe nädala, kahel korral päevas. Kandes toodet peale tundsin koheselt jahutust ja niisutustunnet. Kuna mul on väga allergilised silmad, siis silmalaud on kuivad ja esineb kiskuv tunne. Geel leevendas koheselt silmaalu kuivusest tulenevat ebamugavustunnet. Toode sobib ka väga allergilisele silmale, jahutab, rahustab, niisutab. Liikuva lau nurgas olevad kuivusest tingitud kortsud silenesid ja silmaümbrus näeb nüüd tervem ja noorem välja. Silma all olev kortsupõhi tõusis, tänu toote suure hüaluroonisisaldusele. Suurenes silmaovaal, kuna ülalaug muutus samuti pringimaks. Toote otsas olev spetsiaalne otsik on väga mugav geeli masseerimiseks, tehes ovaalseid masseerimisliigutusi. Suurepärane toode rippuva ja kuiva silmalau probleemi puhul. Toode sisaldab kollageeni, elastiini ja hüaluroonhapet, mis just vastutavad meie naha elastuse ja prinkuse eest. Kuna juba 25-selt meie nahas kollageeni, elastiini, hüalurooni tootmiskiirus langeb, tuleb silmi lisaks turgutada välispidiselt.”

NB! Nipp ekstra tulemusteks!

Veelgi paremate tulemuste saamiseks soovitame kasutada Fillerina Eyes and Eyelids täitegeeliga ka Fillerina Eye and Lip kontuurkreemi. Seda võib kanda silmade ümbruse nahale ning huultele nii hommikul kui ka õhtul. Sel moel saavutad veel ekstra efekti, et silmad säraksid ja nahk oleks sügavuti toidetud ja niisutatud.

eye and lip kreem, fillerina

Uuri lähemalt: 

Fillerina 932 Eyes and Eyelids: https://labo.ee/toode/fillerina-932-eyes-and-eyelids/

Fillerina Eye and Lip kontuurkreem tase 3: https://labo.ee/toode/fillerina-eye-and-lip-tase-3/