LABO

Töötame iga päev selle nimel, et saaksid oma nahale ja juustele pakkuda parima kvaliteediga saadaolevaid tooteid ning seeläbi rõõmustada efektiivsete ja reaalsete tulemuste üle.

Esindame alates 2017.a. Eestis ja Baltimaades Šveitsi firma Labo Cosprophar Suisse apteegikosmeetika kaubamärke Crescina, Fillerina ja Labo. Valisime just need tooted, kuna need on läbinud arvukalt kliinilisi uuringuid ja on igati tõestanud oma tõhusust. Neid võivad kasutada nii imetavad emad, kui ka vähihaiged, ning mis on väga tähtis – neid tooteid ei ole loomade peal katsetatud.

Meie veebipoest leiad Labo Cosprophar Suisse revolutsioonise tootevaliku

Crescina – Šveitsi apteegikosmeetika tooted, mis soodustavad juuste füsioloogilist kasvu ja peatavad juuste väljalangemise. Tooted on välja töötatud mitmekümneaastase uurimistöö tulemusena ja suunatud pigem tõsisemate probleemide lahendamisele. Crescina toodetel on 8 rahvusvahelist patenti ja hetkel neile turul analooge ei leidu.

Fillerina – esimesed mitteinvasiivsed hüaluroon-täiteaine tooted koduseks kasutamiseks, mis sisaldavad 6 eri molekulmassiga hüaluroonhappeid ja peptiide. Fillerina tooted aitavad tõsta näokontuuri, annavad põskedele ja huultele volüümi, täidavad ja siluvad miimikakortse ja vananemisest tingitud kortsukesi. Tegemist on Šveitsi apteegikosmeetikaga, millel on 2 rahvusvahelist patenti.

Labo Specific šampoonid – spetsiaalsed hooldusšampoonid, mis sisaldavad lisaks eriprobleemide lahendamiseks vajalikele toimeainetele ka 3 erineva molekulmassiga hüaluroonhapet.  Labo Specific šampoonid parandavad nii peanaha seisundit kui ka juuste struktuuri ning annavad juustele põhjaliku niisutuse. Saadaval spetsiaalsed šampoonid nii naistele kui meestele neljas erinevas koosluses (kõõmavastane, seborröa vastane, volüümi andev ja tundlikule nahale välja töötatud kooslus).