FILLERINA® on maailma esimene süstivaba hüaluroonhappe baasil valmistatud täiteaine. See süstivaba näokortsude silumiseks mõeldud peptiidne hüaluroonhappe baasil valmistatud täiteaine on välja töötatud vanuse- ja miimikakortsude ning naha mikroreljeefi häirete korrigeerimiseks näo erinevates osades. Täiteaine niisutab nahka, silub väikseid kortse, lisab põsesarnadele mahtu tasandab huuli, silub nahka kaela piirkonnas ja tõstab näokontuuri.

9 nippi, mida peaksid kindlasti teadma enne Fillerina 14-päevase hüaluroonhappe täiteseerumite kuuri kasutamist

1. Tee protseduuri järjepidevalt 14 järjestikusel õhtul.

2. Puhasta enne protseduuri näo ja kaela nahk. Võid selleks kasutada PRE-Fillerina nahka Fillerina hoolduseks ettevalmistavat spetsiaalset puhastuskreemi või muud näopuhastusvahendit.

BS Medical Aesthetics ilukliiniku esteetilise meditsiini õde/kosmeetik Airi Jüriado: „Pre-Fillerina koostis on loodud naha puhastamiseks õrnalt, selle hüdrolipiidkihti rikkumata. Nahal hiljem ülimõnus, pehme tunne. Mugav, pehme harjake aitab meigi ja mustuse eemaldada ka kõige keerulisematest kohtadest ning sügavuti nahapooridest. Puhas nahk ja õige naha PH tasakaal on hoolduse alustala.”

3. Joo enne protseduuri kindlasti 2 klaasi vett.
Miks?
Hüaluroonhappe täitmisomadused on seotud selle võimega siduda kudedes veemolekule. Mida rohkem vett hüaluroonhape seob, seda efektiivsem on kudedes kortsude ja “tühjade” alade täitmine. Vett juues varustame sellega nahakudesid ning vee olemasolu kehas kasutab omakorda Fillerina hüaluroonhape. 

4. Kanna spetsiaalse aplikaatoriga (mis ei ole süstal) 1 ühik hüaluroonhappe seerumit kortsukestele ja kohtadesse, kus nahk vajab tõstmist, korrigeerimist ja hoia seda kuni 10 minutit näol.

LISANIPP: pööra tähelepanu ka kulmuluule ja lõuajoonele. Roosad jooned näitavad, kuidas parimate tulemuste saamiseks seerumit jaotada:

Fillerina tugevusastmed

6. Võta endale pisut aega – puhka, loe, või naudi oma lemmikmuusikat.

7. Tupsuta näpuotstega seerum laiali ning lase sel kuivada.

8. Kanna aplikaatoriga 1 ühik kaitsekreemi näole ja kaelale ning tupsuta see õrnalt laiali. Ära unusta ka kõrvu.

9. Jäta kreemid ööseks näole ja kaelale.

Milline on Fillerina täiteaine kuuri tulemus ja kui kaua see kestab?

Tulemus on kõigil individuaalne, sest iga organism on erinev, kuid üldjuhul peaksid täheldama järgmiseid muutuseid:

 •  Tõstetud näokontuurid;
 •  Kortsukesed on vähem märgatavad;
 •  Säravam jume ja tõhusalt niisutatud nahk;
 •  Põsesarnad on toonuses;
 •  Huuled on volüümikamad;
 •  Kael on siledam;
 •  Parem enesetunne ja kõrgem enesekindluse tase.

Saadud tulemus kestab ca 3-4 kuud pärast mida võid teha uue kuuri. Fillerina hoolduse mõju maksimeerimiseks soovitame kasutada spetsiaalseid Fillerina päeva-, öö-, silma- / huulekreeme.

Millised tegurid veel mõjutavad Fillerina toodete efektiivsust?

Meilt küsitakse väga sageli – kas Fillerina tooted tõesti töötavad? Meie vastus on – JAH, see töötab, kuid, palju sõltub selle õigest kasutamisest ja muudest teguritest:

 • Fillerina toodete mõju on väga tihedalt seotud üldise elustiili, igapäevaste harjumuste, toitumisega jne. Piisav vee tarbimine on väga oluline;
 • Kahjulikud harjumused (suitsetamine, alkohol) vähendavad oluliselt Fillerina toodete efektiivsust;
 • Maksimaalse efekti saavutamiseks on soovitatav kasutada oma näonahale vajalikku Fillerina intensiivsuse astet (kahtluse korral pöörduge meie spetsialistide poole apteekides ja teistes LABO diagnostikakohtades), samuti kasutage toodet vähemalt kuu aega (minimaalselt 14 päeva). Soovitame kasutada veelgi kauem, sest tulemus tuleb aeglaselt;
 • Fillerina tooted parandavad naha üldist seisundit. Neil ei pruugi olla botoksisüstide mõju, kuid õigel kasutamisel suudavad nad nahka täita ja tõsta;
 • Fillerina hoolduse mõju maksimeerimiseks soovitame kasutada spetsiaalseid Fillerina päeva-, öö-, silma- / huulekreeme;
 • Lisaks – võta alati arvesse iga organismi ja naha eripära! Ühe jaoks näeb Fillerinaga saadud tulemust kiiremini ja see on rohkem väljendunud, teise jaoks tuleb tulemus aeglasemalt.

Valutud, lihtsad ja tõhusad nahka noorendavad protseduurid? Need on saanud reaalsuseks!

Naudi Fillerina dermatoloogilise-kosmeetilise täiteaine efektiivsust mugavalt oma kodus. See võtab aega vaid 10 minutit ning võimalikult täpse pealekandmise kindlustab süstlakujuline aplikaator. See kõik on süstivaba ja täiesti valutu.

Pärast 14-päevast Fillerina päeva-, öö- ning silma- ja huulekreemide täiteteraapiat saavutad kuni 54,8% * vähem sügavad kortsud! Fillerina kasutamise ajal ära kindlasti unusta juua ka palju vett, et saaksid kiiremini nautida siledamat, elastsemat ja nooruslikumat nahka.