Kas oled vahel hädas oma juustega ja tunned end ebakindlalt? Su juuksed muutuvad liiga kiiresti rasuseks või nad ei hoia ilusti? Ehk on probleemiks hoopis liiga kuivad juuksed või näed oma õlgadel kõõma? Need häirivad asjaolud võivad mõjutada kogu su päeva ja toimetusi.

Juuksehoolduse üks olulisemaid aspekte on õige šampooni valik. Kui vale šampooni kasutamine võib muuta su juuksed tuhmiks ja elutuks, siis õige šampoon seevastu aitab sul paljudest juuksemuredest vabaneda ja sa saad tunda end taas veetleva ja enesekindlana. 

Enne šampooni valimist on oluline teada, millist tüüpi peanahk sul on. Kui sul on terve peanahk, on juukseid lihtne hooldada. Kuid kui see on sügelev, kuiv või rasune, on õige šampooni valimine hädavajalik. Vastasel juhul on juuste hooldamine keeruline. 

3 hüaluroonhappega šampooni niisutav puudutus Sinu juustele

Ülim niisutaja, hüaluroonhape, šampooni sees? Milleks see hea on?  

See on juustele justkui väetis, mis aitab soodustada juuste kasvu ja juuksekarva paksenemist, ning seeläbi suurendab juuste mahtu. Hüaluroonhappe peamine eesmärk on niisutada sügavuti õhukesi, lamedaid ning kahjustatud juukseid. Seda tänu oma võimele vett juuksevõlli lukustada.

Šampoon rasustele juustele

Igapäevane juuste pesu on aeganõudev ja kurnav protseduur juustele. Pesu vahele jätmine ei ole samuti lahendus. Rasuse peanaha puhul on abiks Labo Specific 3 hüaluroonhappega Seborrhea šampoon, mis tänu oma puhastavatele, rasueritust normaliseerivatele ja niisutavatele omadustele aitab tõhusalt peanahka puhasta ja vähendada liigset rasu. 

Helen Adamson: “Labo Specific Seborrhea– see on kindlasti parim šampoon, mida ma siiamaani kasutanud olen. Mu juuksed püsisid kõvasti kauem puhtad. Seda umbes kolm päeva, varasemalt olid päevaga juba juuksed täiesti rasvased.”

sebörrea šampoon, crescina, labo

Liina: “Olen kasutanud Labo Seborrhea šampooni nüüd umbes kaks kuud ja peale kuuajalist kasutamist tundsin, et ei ole ilmtingimata vajalik enam iga hommik pead pesta. Teisel päeva sobib täiesti vabalt minna välja kinniste juustega, mis varem oli täiesti välistatud. Kuna ma ei pea iga hommik enam pead pesema, siis näen et see aitab kaasa ka uute juuste kasvamisele. Tundub, et olen leidnud endale lõpuks sobiva šampooni.”

Kõõmavastane šampoon kuivale ja sügelevale peanahale

Karmid keemilised juuksehooldustooted ja kliimatingimused võivad muuta su peanaha kuivaks. Kui oled hädas kuiva, sügelema kippuva peanahaga ja ehk ka kõõmaga ning sellest tingitud juuste põgusa väljalangemisega, siis lahendus sinu probleemile võib olla Labo Specific 3 hüaluroonhappega Dandruff šampoon. See puhastab efektiivselt peanahka ja juukseid, leevendab kõõmast tekkivat sügelust, kaitseb juukseid ja peanahka kõõma eest ning jätab peanaha puhtaks ja terveks. 

kõõmavastane šampoon, crescina, labo
volüümi šampoon, crescina, labo

Šampoon õhukestele ja hapratele juustele

Oled hädas juustega, mis hoiavad peadligi, on õhukesed ja liiga pehmed ning ei taha kuidagi soengus püsida? 

Appi tuleb Labo Specific 3 hüaluroonhappega Volume šampoon, mis lisab õhukestele juustele mahtu ja kohevust, tugevdab ja tihendab õhukesi juukseid. Samuti aitab tugevdada juuksestruktuuri, andes seeläbil peadligi juustele mahtu ja kohevust.

Liina: “Minu juuksed on väga õhukesed, neil pole jõudu ja nad on pehmed ning hoiavad peadligi ludusse. Mul oleks vaja juustele rohkem mahtu, volüümi ja nö tihedust, et nad hoiaks hästi. Sellepärast proovisin ka Labo Volume šampooni ja peale esimest kasutuskorda hoidsid mu juuksed päriselt ka rohkem puffi. Tundsin juba pesemise ajal, et juuksed ei ole enam nii pehmed ja õrnad, vaid muutusid karusemaks. Kindlasti selline šampoon ei sobi kõigile aga just väga õhukestele juustele on see suurepärane toode. Kui on vaja minna mõnele tähtsamale üritusele, siis alati kasutan just Labo Volume šampooni ja mu juuksed hoiavad eriti hästi.”

Šampoon tundlikule peanahale

Oled tundlik nahaga või allergiline, ja pead seetõttu šampooni eriti hoolikalt valima? 

Labo Specific 3 hüaluroonhappega Delicate šampoon on välja töötatud just sinu jaoks! See on eriti õrnatoimeline ja aitab juustel saada pehmeks ja läikivaks.

õrn šampoon, crescina, labo