Pärast pikka ja kurnavat haigusperioodi soovis Helen Adamson oma katkiseid ja õhukesi juukseid tugevdada. Ta jõudis oma otsingutega Crescina toodeteni: brändini, mis aitab juukseid tugevdada, tihendada, taastada ja nende kasvu kiirendada. Oma teekonna alguses käis Helen meie trihholoog-spetsialist Natalja Buslova juures juuste ja peanaha uuringul. Esimene juuste diagnostika 2020. aasta augustis näitas, et Heleni peanahk oli rasune, juuksepoorid olid ummistunud, juuksed olid haprad ja peened, juuksesibul oli õhuke ja väga väike.

Juuste jaoks on väga olulised ehituselemendid valgud ja aminohapped, kuna juuksed koosnevad 78-90% valgust nimega keratiin. Seetõttu on keratiini tootmiseks väga oluline valkude piisav tarbimine. Seda enam, et Helen liha ei söö ja taimsete valkude tarbimisest ei piisa, soovitas Natalja maksimaalseks juuste tugevdamiseks ja uute juuste kiireks kasvatamiseks Helenile kõrgema aminohapete ja kasvustimulaatorite sisaldusega Crescina 1300 juukseampulle. Need juukseampullid sisaldavad rikkalikult juuste jaoks vajalikke aminohapete komplekse, muudavad juuksesibula tugevamaks ja nii saavad kasvada ka tugevamad ja tervemad juuksed.

Tervete juuste kasvamise jaoks on väga oluline valida ka õige šampoon. Natalja valis Heleni jaoks Crescina tugevama kontsentratsiooniga šampooni, mis puhastab peanahka tõhusalt ning sisaldab juukseampullide toimeaineid. Lisaks soovitas Natalja kasutada Labo Specific Seborrhea šampooni , mis on spetsiaalselt mõeldud rasustele juustele reguleerimaks rasu eritust. See šampoon sisaldab ka kolme hüaluroonhapet, et juukseid toita.

Millised on muutused?

Tulemused on väga ilusad: peanahk on puhastatud, rasunäärmete töö on normaliseerunud. Lisaks ei pea enam pead iga päev pesema. Juuksed on tihedamad, paksemad ja juuksejuur on muutunud suureks ja toidetuks. Samuti on juurde kasvanud palju väikseid juuksekarvu.

Crescina-Helen Adamson juuksesibul
Crescina-Helen Adamson

“Ma arvan, et esimesed tulemused, mida ma Crescinaga nägin, olidki nädala-paari möödudes. Nüüd mul on lõppenud 4-kuune kuur ja ma teen nõrgemate ampullidega kaks nädalat kuuri veel otsa. Kuid esimene muutus oligi see, et minu nahk hakkas taas tundlikuks muutuma. Mu peanahk oli juba päris pikka aega olnud täiesti tuim, mul on olnud sellega probleeme, ma olen sellega tegelenud ja nüüd on naha tundlikkus hakanud taastuma. Ja umbes pooleteise kuu möödudes märkasin ma, et mu juuksesibulad on justkui suuremad. Kuidagi nagu poorid olid justkui midagi täis – need ongi need aminohapped, mis juuksesibulasse imenduvad. Minu juuksesibulad olid enne kuuriga alustamist 3 korda normaalsest väiksemad, mis selgitab väga hästi seda, miks mu juuksed ei jõudnud kasvada pikkusesse. Mul on ju tegelikult olnud nabani juuksed ja need ei kasvanud rinnast kindlasti mitte allapoole ning hakkasid väga katkema. Isegi need, mis pikkusesse olid kasvanud, olid väga haprad ja muutusid lokiliseks ning läksid väga kahuseks. 

Nüüd pärast 4 kuu pikkust kuuri saadud tulemused on kindlasti ka Crescina šampooni töö ka, mida ma lisaks juurde kasutasin. See on kindlasti parim šampoon, mida ma siiamaani kasutanud olen. Esiteks ei teinud see minu juukseid niivõrd rasvaseks, mu juuksed püsisid kõvasti kauem puhtad. Seda umbes kolm päeva, varasemalt olid päevaga juba juuksed täiesti rasvased. Ja mu alumised juuksed, mis olid varem väga kahused ja krussis, olid sirgemaks läinud. Ilmselt need mõned sentimeetrid, mis mu juuksed on juurde kasvanud, on niivõrd palju tugevamad, et need teevad juukseid tervemaks. Väljanägemiselt samamoodi. 

Praegusel hetkel ma ootan väga uut juustekasvu – ootan tulemust, mis saab siis olema, kui need juuksed, mis on mul praegu juurest toidetud, jõuavad lõpuks otstesse. Hetkel tundub, et see kuur kindlasti õigustas ennast ja ma plaanin kindlasti iga natukese aja tagant seda ka kordama hakata, sest juustel on vaja lisatoitu.” 

Heleni täispikka juuste tugevdamise ja toitmise teekonda näed ka meie Instagrami lehelt.

LÕPUMÜÜK! Uuri toodete kohta lähemalt ka Loverte veebipoest, kust leiad nii naiste kui meeste eelmise põlvkonna Crescina juukseampullid -25% soodustusega: https://www.loverte.com/et/crescina

Tule peanaha ja juuste uuringule! Soovi korral saad end registreerida emaili teel contact@hairlive.ee või helistades numbril +(372) 5562 6411