UUEST JA KIIREST LAHENDUSEST JUUSTE VÄLJALANGEMISE PEATAMISEKS RÄÄGIB 10-AASTASE KOGEMUSEGA JUUKSESPETSIALIST-TRIHHOLOOG NATALJA BUSLOVA.

Millal peaksin appi võtma Labo Hair Loss juukseampullid?

Vahetult pärast haigust (nüüd on kinnitatud ka Covid-19 järgne juuste väljalangemine), operatsioone, stressi ja hormonaalseid kõikumisi, et ennetada juuste hilisemat väljalangemist ja peatada juba tekkinud juuste väljalangemine.

Kuidas Labo Hair Loss 5 Patents mind aitab?

Labo Hair Loss 5 Patents ampullid aitavad võimalikult kiiresti peatada juuste väljalangemise, kuna juukseampullid tugevdavad juuksesibula seinte elastsust ja aitavad neil tugevamini karvataskusse kinnituda. Juukseampullid on loodud kasutades uut transdermaalselt tehnoloogiat, et vajalikud toimeained imenduksid läbi kogu peanaha kihtide 100% ja jõuaksid võimalikult sügavale. Sellega tagatakse maksimaalne efektiivsus ning kiired tulemused.

Kui pikalt peaksin kuuri tegema?

Soovitatav ravikuur on 2 kuud (karbis on tooted kuuajalise kuuri jaoks). Klientide tagasiside kohaselt väheneb juba pärast 14-päevast kasutamist juuste väljalangemine märgatavalt.

Kuidas ampulle kasutada?

Ampulle tuleks kanda kuivale peanahale üle päeva. 24 tundi pärast ampulli kasutamist ei ole soovitatav pead pesta.

kuidas kasutada Labo Hair Loss 5 Patents juukseampulle

Milliseid tulemusi on kliiniliste uuringutega saadud?

*In-vivo kliiniliste, pärast juuste kammimist tõmbekatsel tehtud uuringute kohaselt vähenes pärast kahekuulist kuuri juuste väljalangemine 89,32%.

Mille poolest erinevad naistele ja meestele mõeldud tooted?

Naistele mõeldud ampullid sisaldavad täiendavalt juuksevõlli toitaineid (biotiin ja glutamiin) ning juuksepinna kaitseaineid, mis pakuvad lisatuge juuste väljalangemise vastu ja tugevdavad juukseid.

Labo Hair Loss 5 Patents meestele
Labo Hair Loss 5 Patents naistele

NB! Mida oleks vaja lisaks teada?

Toode võib nahale sattudes tekitada kerget punetust, mis on normaalne nähtus ja möödub 20-30 min jooksul. Toodet ei ole soovitatav kasutada raseduse ja imetamise ajal.

Gita Siimpoeg Labo Hair Loss

“Ühel päeval hakkasid mul juuksed välja kukkuma ja ehmatus oli päris suur, sest tundus nagu juuksekarvu jääkski lõpmatuseni tulema. Enda seestpoolt ravimine ei andnud suurt tulemust ja juukseid langes ikka ebanormaalses koguses. Otsustasin proovida Hair Loss toodet ja märkasin pärast viienda ampulli kasutamist, et juuksed jäid juskui imeväel pähe. Ütlen ilma naljata, et ma ei suutnud uskuda, et see tõesti toimis. Hea meel on tõdeda, et pärast kuuri läbimist ei ole toote mõju vähenenud. Elame niivõrd arenenud maailmas, et selline lahendus tundub loogiline, kuid paraku on turul ka tooteid, mis annavad alusetuid lubadusi. Labo Hair Loss oli aga 100% kindel valik!”

disainer Gita Siimpoeg

“Teatud perioodidel on juuste väljalangemine normaalne protsess, kuid alles hiljuti oli mu juuste puhul tegu massilise väljalangemisega. Olukord oli nii hull, et ükskõik, kuhu pea toetasin, jäid juuksekarvad sinna maha ning pead pestes või kammides tuli neid ikka hulgim. Ma ei oska öelda, kas põhjuseks oli läbipõetud koroonaviirus, stress või mõne vitamiini puudus, kuid sain aru, et midagi tuleb ette võtta. Otsustasin proovida Labo Hair Loss ampulle. Hetkel olen kasutanud seitse ampulli ja julgen siiralt väita, et juuste väljalangemine on silmnähtavalt vähenenud. Ma olen nii kiirest tulemusest üllatunud. Loomulikult teen läbi kahekuulise kuuri, kuid juba hetkel on tulemus olemas!”

iluspetsialist Ede-Ly Täpsi