Kes siis ei tahaks, et tal oleksid ilusad ja tihedad juuksed? See ei ole ainult naiste, vaid ka meeste unistus. Kahjuks teevad nii mõnelgi meele kurvaks kiilad laigud peas ning juuste väljalangemine ja hõrenemine. Võime teid rõõmustada – juba enam kui pool aastat on Balti riikide apteekides müügil rahvusvaheliselt tunnustatud Šveitsi firma Labo Cosprophar kosmeetikavahend Crescina HFSC, mis aitab viia ellu teie unistuse.

Juuste hõrenemine on valus hoop 

Dermatoloogiakliiniku SkinLand juht, arst-dermatoloog-trihholoog Gitana Šabūnienė, kes enam kui 17 aastat konsulteerib patsiente peanaha ja juustega seotud küsimustes, ütleb, et juuste väljalangemine, hõrenemine ja kiilaspäisus on paljudele aktuaalne probleem. Kuid naised elavad seda üle palju valusamalt, kuigi kiilanemine on iseloomulikum just meestele.

Miks see on nii? „Naised, kelle juuksed langevad välja ja hõrenevad, langevad depressiooni, nad ei usalda enam ennast ja on enesesse tõmbunud. Nad küsivad endalt, milline mees tahab elada naisega, kellel ei ole juukseid? Olen sellel teemal naistega palju rääkinud. Tundub, et pole probleemi – võib panna pähe paruka või ilusa mütsi. Tegelikult on paruka kandmine psühholoogiliselt väga keeruline, kuna sel moel saad ära petta teised, kuid ennast mitte. Ennast ei saa ära petta. „Naiste arvates on parem kasvõi vähem, kuid ikka enda juuksed,“ räägib arst.

Nüüdsest pole parukat kanda ja välimuse pärast muretseda enam vaja – teie juuste eest kannab hoolt Baltikumiturule tulnud Šveitsi ettevõtte LaboCosprophar  kosmeetikavahend Crescina HFSC.

Tegemist on tootega, mis on mõeldud hõrenenud juuksepiirkondadele, kus juuksefolliikulid ei ole täielikult hävinenud ja seega on võimalik juuste füsioloogiline tagasikasvamine ning kompleksne kaitse väljalangemise eest. Vahend on sobiv nii naistele kui ka meestele, kellel on mure juuste hõrenemise ehk seisundi pärast, mille korral tagasi kasvavad aina õhemad juuksed, kuni juuksesibulad on hävinenud ja juuksed enam tagasi ei kasva.

Tüvirakkude ime

Juuste naturaalse kasvamise eest vastutavad tüvirakud, mida leiab ka mitteaktiivsetes juuksefolliikulides. Selle revolutsioonilise avastuse on teinud Šveitsi ettevõtte Labo Cosprophar teadlased, kes pidevalt täiustavad oma laborites originaalse valemiga Crescina vahendit. See unikaalne vahend on registreeritud juba 20 aastat tagasi, 2012. aastal loodi aga uus kompleks, mis on aidanud saavutada lausa 100% efektiivsuse. Kliiniliste uuringute ajal kasvas kõigil testis osalejatel 1,8 cm2 testitavas piirkonnas välja 7 kuni 41 uut juuksekarva.

Sellesse täiustatud preparaati, mida nimetatakse Crescina HFSC, kuulub patenteeritud kompleks (Stem-Engine), mis koos aktiivsete põhikomponentidega – tsüsteiin, lüsiin, glükoproteiini ja bensüülnikotinaadiga – kaitsevad juuksefolliikuli tüvirakkude reservi, parandavad vereringet, stimuleerivad juuksefolliikuli aktiivsust ja uute juuste kasvamist. Kõik komponendid on paigutatud spetsiaalsetesse patenteeritud kandjatesse (tsüklodekstriinidesse), mille tõttu vahend mõjutab juuksesibulat ja äratab „uinunud“ folliikulid.

Suurepärased tulemused trükiti 2013. aastal ära ka teadusajakirjas Dermatology and Therapy (Dermatoloogia ja Teraapia).

„Teised turul olevad preparaadid sisaldavad tüvirakke, mis on taimset päritolu ehk siis saadud õuntest, viinamarjadest. Kuid ettevõte Labo Cosprophar on avastanud, et preparaat toimib palju paremini, kui aktiviseeritakse inimese enda tüvirakke. See soodustab uute juuste kasvamise p