UUED ERIHINNAGA PROMOPAKID NÜÜD SAADAVALTASUTA KOHALETOIMETAMINE ALATES 30€
Labo

Fillerina 12HA tase 5 nahale 45+

 • -24%

  Fillerina 12HA tihendava täiteaine intensiivhooldus tase 5, 60ml

  Original price was: €143,95.Current price is: €109,90.
  fillerina šveitsi patent ✓ Ennetab, täitab ja silub miimikakortse ja vanusest tingitud kortse ✓ Tõstab näokontuuri lisades põsesarnadele ja huultele volüümi ✓ Toetab nahastruktuuride nagu kollageenkiud, elastsed kiud, rakuväline maatriks uuenemist ✓ Elustab intensiivselt nahka, niisutab ja toidab sügavuti ✓ Tihendab nahka ja muudab selle pringimaks ja elastsemaks ✓ Muudab naha nooruslikuks, siidiselt pehmeks ja värskelt säravaks Fillerina 12HA tihendava täiteaine dermakosmeetiline hoolitsus on koduseks kasutamiseks mõeldud preparaat, mida kasutatakse 14 päeva ja mida kantakse spetsiaalse tömbi otsaga aplikaatoriga vananemisest tingitud kortsudele ja miimikajoontele ning kindlatele piirkondadele, mis vajavad rohkem volüümi (põsesarnad, huuled). Fillerina geeli koostis ühendab endas 12 erinevat tüüpi hüaluroonhapet 12 erineva molekulmassiga vahemikus 400 kuni 2 000 000 daltonit, et täita erinevaid nahakihte (molekulide läbitungimisvõimet on ex vivo testitud Franz Cells’iga). Need on seotud 3 kollageeni ja 2 elastiiniga, millel on tihendavad ja elastsust lisavad omadused. Geelil tuleb lasta 10 minutit mõjuda, seejärel ülejäänud toodet peopesaga sisse patsutada; siis tuleb toitev kaitsekile, mis sobib öökreemiks ja tagab nahale maksimaalse mugavuse. Dermakosmeetiline alternatiiv esteetilise meditsiini süstidele. Esimene täiteaine hoolitsus välispidiseks kasutamiseks. NB! Fillerina 12HA tase 5 tooted vastavad Fillerina eelmise põlvkonna tase 3 toodetele.
 • -14%

  Fillerina 12HA tihendav täitegeel silmadele ja silmalaugudele tase 5, 15ml

  Original price was: €109,95.Current price is: €94,25.
  fillerina šveitsi patent ✓ Täidab vajunud silmaaluseid, kanavarbaid ja silmalauge ✓ Tõstab ja pinguldab silmaümbruse nahka ✓ Aitab vähendada silmaümbrusnaha mikro-kokkutõmbeid ✓ Aitab ennetada uusi kortsukesi ja hoida naha nooruslikuna ✓ Parandab nahaalust stuktuuri Fillerina 12HA tihendav täiteaine silmadele ja silmalaugudele on dermakosmeetiline geelhooldus, mis sisaldab kõrgelt moduleeritud 12 hüaluroonhappe molekuli kontsentratsioon. Seda on täiendatud erineva molekulmassiga 3 kollageeni ja 2 elastiini molekulidega, et anda silmakontuuri ja silmalaugude kudedele pinguldatud efekti ja plastilisust. Atsetüülheksapeptiid-30 toetab kortsudevastast toimet silmakontuurile ja silmalaugudele, vähendades naha mikro-kokkutõmbeid, mis toovad naha miimikajooni rohkem esile (aktiivse koostisosa test). Spetsiaalsel aplikaatoril on massaaži jaoks mõeldud hüpoallergeensest materjalist sõrmekujuline ots, mis sisaldab 15 ml geeli. Fillerina 12HA tihendav täiteaine silmadele ja silmalaugudele on saadaval kahes suurenevas annuses vastamaks individuaalsetele vajadustele: tase 4 – tase 5. NB! Fillerina 12HA tase 5 tooted vastavad Fillerina eelmise põlvkonna tase 3 toodetele. fillerimeter
 • -26%

  Fillerina 12HA tihendav täitegeel huultele ja suule tase 5, 7ml

  Original price was: €89,90.Current price is: €66,30.
  fillerina šveitsi patent ✓ Annab huultele ja suuümbrusele täidetud ja tõstetud efekti ✓ Täidab suuümbruse kortsukesi ja annab suukontuurile pinguldatud efekti ✓ Annab huultele intensiivse niisutuse ja muudab need pehmeks Fillerina 12HA tihedav täiteaine huultele ja suule on dermakosmeetiline geelhooldus, mis sisaldab kõrgelt moduleeritud 12 hüaluroonhappe molekuli kontsentratsiooni, mida on täiendatud erineva molekulmassiga 3 kollageeni ja 2 elastiini molekulidega, et anda huultele ja suukontuurile pinguldatud efekti ja plastilisust. Pseudoalteromonas Ferment Extract on spetsiifiline komponent, mis on eriti tõhus kollageeni sünteesi stimuleerimisel naha tasemel, aidates seega vähendada vananemisest tingitud nähtavaid märke huulekontuuril lühi-/pikaajaliselt (aktiivtoimeaine test). Spetsiaalne Fillerina 12HA tihendav täiteaine Huuled ja Suu aplikaatori ots on varustatud 3 väikese roostevabast terasest sfääriga massaažiks ja sisaldab 7 ml geeli. Fillerina 12HA tihendav täiteaine huultele ja suule on saadaval kahes suurenevas annuses vastamaks individuaalsetele vajadustele: tase 4 – tase 5. NB! Fillerina 12HA tase 5 tooted vastavad Fillerina eelmise põlvkonna tase 3 toodetele. fillerimeter
 • -33%

  Fillerina 12HA silma kontuurkreem tihendav täiteaine tase 5, 15ml

  Original price was: €84,00.Current price is: €56,60.
  fillerina šveitsi patent ✓ Vananemisvastane, ennetab ja täidab silmaümbruskortse ✓ Tihendav toime, mis muudab silmaümbrusnaha pringimaks ✓ Muudab naha nooruslikuks, pehmeks ja säravaks ✓ Elustab intensiivselt nahka, niisutab ja toidab sügavuti Fillerina 12HA tihendava täiteaine silmaümbruskreem on mõeldud igapäevaseks hoolitsuseks, millel on silmakontuuri täitev ja pinguldav efekt. Kasutamiseks eraldi või koos teiste Fillerina toodetega. Täiteefekt tänu 12 erineva molekulmassiga hüaluroonhappe molekulile - naha depressioonide, põsesarnade ja huulte mahu jaoks. Tihendav efekt tänu 3 kollageeni ja 2 elastiini molekulile, mis aitavad nahka pinguldada.

  Vali tugevusaste vastavalt naha ja kortsude seisundile. NB! Fillerina 12HA tase 5 tooted vastavad Fillerina eelmise põlvkonna tase 3 toodetele.

  fillerimeter
 • -17%

  Fillerina 12HA päevakreem tihendav täiteaine tase 5, 50ml

  Original price was: €87,90.Current price is: €73,25.
  fillerina šveitsi patent ✓ Vananemisvastane, ennetab ja täidab kortse ✓ Aitab tõsta näokontuuri lisades põsesarnadele ja huultele mahtu ✓ Muudab naha nooruslikuks, pehmeks ja säravaks ✓ Elustab intensiivselt nahka, niisutab ja toidab sügavuti ✓ Tihendav toime, mis muudab naha pringimaks Fillerina 12HA tihendava täiteaine päevakreem on mõeldud igapäevaseks hoolitsuseks, millel on kogu nägu täitev ja pinguldav toime. Niisutav ja kaitsev, kasutamiseks eraldi või koos teiste Fillerina toodetega. Täiteefekt tänu 12 erineva molekulmassiga hüaluroonhappe molekulile - naha depressioonide, põsesarnade ja huulte mahu jaoks. Tihendav efekt tänu 3 kollageeni ja 2 elastiini molekulile, mis aitavad nahka pinguldada.

  Vali tugevusaste vastavalt naha ja kortsude seisundile. NB! Fillerina 12HA tase 5 tooted vastavad Fillerina eelmise põlvkonna tase 3 toodetele.

  fillerimeter
 • -18%

  Fillerina 12HA öökreem tihendav täiteaine tase 5, 50ml

  Original price was: €82,95.Current price is: €67,65.
  fillerina šveitsi patent ✓ Vananemisvastane, ennetab ja täidab kortse ✓ Aitab tõsta näokontuuri lisades põsesarnadele ja huultele mahtu ✓ Muudab naha nooruslikuks, pehmeks ja säravaks ✓ Elustab intensiivselt nahka, niisutab ja toidab sügavuti ✓ Tihendav toime, mis muudab naha pringimaks

  Fillerina 12HA tihendava täiteaine öökreem on mõeldud igapäevaseks hoolitsuseks, millel on kogu nägu täitev ja pinguldav toime. Toitev ja taastav, kasutamiseks eraldi või koos teiste Fillerina toodetega.

  Täiteefekt tänu 12 erineva molekulmassiga hüaluroonhappe molekulile - naha depressioonide, põsesarnade ja huulte mahu jaoks. Tihendav efekt tänu 3 kollageeni ja 2 elastiini molekulile, mis aitavad nahka pinguldada.

  Vali tugevusaste vastavalt naha ja kortsude seisundile. NB! Fillerina 12HA tase 5 tooted vastavad Fillerina eelmise põlvkonna tase 3 toodetele.

  fillerimeter
 • -23%

  Erihinnaga Fillerina 12HA tihendavate täitegeelide komplekt tase 5

  Original price was: €153,00.Current price is: €117,05.
  Uus Fillerina 12HA erihinnaga kinkekomplekt ühendab endas täiuslikku lahendust, mis on loodud Sinu kaunilt ilmekate silmade ja huulte volüümika ilu väljatoomiseks. Too nooruslik sära oma silmadesse tagasi - tõsta langenud silmalaugusid ja täida silmaümbruskortse Õrn ja kuivem silmaümbrusnahk vajab intensiivset hooldust. Väga efektiivne abivahend silmaümbrusnaha kergeks, kuid intensiivseks toetamiseks ja tõstmiseks on Fillerina 12HA silmadele ja silmalaugudele kohese tuntava efektiga silmaümbruse tihendavad täitegeelid.
  Täidab vajunud silmaaluseid, kanavarbaid ja tõstab silmalauge. Pinguldab silmaümbruse nahka. Aitab vähendada silmaümbrusnaha mikrokokkutõmbeid. Aitab ennetada uusi kortsukesi ja hoida naha nooruslikuna. Parandab nahaalust struktuuri.
  Naerata täie rõõmu ja südamega, sest Fillerina 12HA silmade ja silmalaugude täitegeel aitab vähendada silmade ümber tekkivate kortsude moodustumist. Selleks on tootesse lisatud atsetüülheksapeptiid-30, mis vähendab naha mikro-kokkutõmbeid, mis toovad naha miimikajooned rohkem esile (aktiivse koostisosa test).
  Lisa oma naeratusse sensuaalsust täidlasemate huulte ja silutud suuümbrusnahaga Huultele ja suukontuurile aitab kaunist pinguldatud ja täiteefekti ning plastilisust anda kõrge kontsentratsiooniga 12 erineva hüaluroonhappe, 3 kollageeni ja 2 elastiini molekuliga Fillerina 12HA huulte ja huuleümbruse piirkonna täitegeel, mis: Annab huultele ja suuümbrusele täidetud ja tõstetud efekti. Täidab suuümbruse kortsukesi ja annab suukontuurile pinguldatud efekti. Annab huultele intensiivse niisutuse ja muudab need pehmeks.
  Koostisesse on lisatud ka spetsiifiline komponent, mis on eriti tõhus kollageeni sünteesi stimuleerimisel naha tasemel, aidates seeläbi lühi- ja pikaajaliselt vähendada vananemisest tingitud nähtavaid märke huulekontuuril (tõestatud aktiivtoimeaine testiga). Nahaaluse mikrotsirkulatsiooni stimuleerimiseks on Fillerina huulte ja suu täitegeeli aplikaatori ots varustatud kolme väikese roostevabast terasest kuuliga, mis pakuvad eriti mõnusat jahutavat massaaži.
  *Selle eksklusiivse kinkekomplektiga saad nüüd Fillerina 12 HA Eyes & Eyelids ja Fillerina 12 HA Lips & Mouth tooted erihinnaga, et saaksid kogeda enda ülimat ja graatsilist ilu. Tegutse kohe, sest erikomplektid on saadaval vaid piiratud koguses! fillerina tasemed 3 4 5

Title

Go to Top