
✓ Täidab vajunud silmaaluseid, kanavarbaid ja silmalauge
✓ Tõstab ja pinguldab silmaümbruse nahka
✓ Aitab vähendada silmaümbrusnaha mikro-kokkutõmbeid
✓ Aitab ennetada uusi kortsukesi ja hoida naha nooruslikuna
✓ Parandab nahaalust stuktuuri
Fillerina 12HA tihendav täiteaine silmadele ja silmalaugudele on dermakosmeetiline geelhooldus, mis sisaldab kõrgelt moduleeritud 12 hüaluroonhappe molekuli kontsentratsioon. Seda on täiendatud erineva molekulmassiga 3 kollageeni ja 2 elastiini molekulidega, et anda silmakontuuri ja silmalaugude kudedele pinguldatud efekti ja plastilisust. Atsetüülheksapeptiid-30 toetab kortsudevastast toimet silmakontuurile ja silmalaugudele, vähendades naha mikro-kokkutõmbeid, mis toovad naha miimikajooni rohkem esile (aktiivse koostisosa test).
Spetsiaalsel aplikaatoril on massaaži jaoks mõeldud hüpoallergeensest materjalist sõrmekujuline ots, mis sisaldab 15 ml geeli.
Fillerina 12HA tihendav täiteaine silmadele ja silmalaugudele on saadaval kolmes suurenevas annuses vastamaks individuaalsetele vajadustele: tase 3 – tase 4 – tase 5.















Tiina –
Olen 54a. naine.Ostan seda toodet juba 3x. Mitmel aastal on just külmal ajal silmade alla tekkinud sellised peened kortsud. See on mind juba mitmel korral aidanud ja taastanud endise olukorra. Geel niisutab hästi ja peened jooned on vähem nähtavad.