UUED ERIHINNAGA PROMOPAKID NÜÜD SAADAVALTASUTA KOHALETOIMETAMINE ALATES 30€
Labo

Päikesekaitse Fillerina Sun Beauty

Sinu uus nahka noorendav täiuslik iluhoolitsus päikese käes.

Nüüd 12 eri molekulmassiga hüaluroonhapet – 12 HA

UUS patenteeritud Bronzene kompleks tagab pikaajalise kauni jume. 

Võimaldab nahal säilitada ülima pehmuse ja elastsuse, takistades dehüdratsiooni ning kaitstes meie õrna nahka päikese kahjustuste eest. 

 • Pinguldav, elastsust taastav, nahka noorendav ja kaitsev
 • Vananemisvastane, kortsudevastane, dehüdratsioonivastane
 • Patenteeritud pruunistaja – Intensiivsema ja püsivama päevituse saamiseks
 • 12 Fillerina eri molekulmassiga hüaluroonhapet
 • Sisaldab 3 kollageeni, 2 elastiini, 2 spetsiaalse aktiivse koostisainega
 • Täiuslik päikesekaitse – UVA – UVB – UVC
 • Kaitse IR-kiirguse kahjustuse eest 
 • Veekindel koostis 
 • Dermatoloogiliselt testitud • Parabeenivaba •Silikoonivaba

Õrnad kuid efektiivsed päikesekaitsekreemid näole ja kehale, päevitusjärgne emulsioon.

Šveitsi patent CH 693 624, CH 705 713

 • -32%
  ✓ Sügavuti tervendav, rahustav ja niisutav ✓ Vananemisvastased, kortsudevastased ja dehüdratsiooni-vastased aktiivained ✓ Kuni 70% intensiivsem päevitus tänu patenteeritud Bronzene kompleksile ✓ Efektiivne ja tehnoloogiliselt innovatiivne koostis naha kaitse, tervise ja ilu heaks

  Vananemisvastane päevitusjärgne emulsioon Fillerina Sun Beauty - 12 hüaluroonhappega

  Spetsiaalne valem sisaldab hüdrolüüsitud DNA/RNA kompleksi, mis limiteerib päikesekiirguse poolt naharaku tuumale tekitatavat kahju. Kompleks 6 mikroelemendiga, mida nahk sageli higistamise ja kuumaga kaotab. Sisaldab ka tugevatoimelist antioksüdanti E-vitamiin, millel on efektiivne radikaalidevastane toime. Bronzene® kompleks (Labo patent) tagab melaniini pikaajalise tootmise ka pärast päikese käes viibimist, intensiivistades ja kinnitades seeläbi päevitust.

  Kerge ning toitev, sisaldades aktiivseid koostisosi, millel on märgatav tervendav ja elustav toime aitamaks nahka kaitsta. Tänu bisabolooli ja aaloe ülimalt rahustavatele ja niisutavatele omadustele vähendab Fillerina After Sun emulsioon punetust ja hoiab ära ketenduse. Rikkalik koostis 12 hüaluroonhappe (Fillerina® patent), kollageeni, elastiini ja vastavate molekulide poolest, mis takistavad nende lagundamist ultraviolettkiirte poolt. Kaproüül tetrapeptiid-3 ja Polüpodium leucotomose ekstrakt on preparaadis sisalduvad täiendavad kortsude-, vananemis- ja dehüdratsioonivastased aktiivtoimeained.
 • ✓ Laiaspektriline kaitse UVA-UVB-UVC ja IR ✓ Vananemisvastased, kortsudevastased ja dehüdratsiooni-vastased aktiivained ✓ Efektiivne ja tehnoloogiliselt innovatiivne koostis naha kaitse, tervise ja ilu heaks

  Nahka noorendav päikesekreem näole SPF 50+ Fillerina Sun Beauty - 12 hüaluroonhappega

  Pehme, õrn ja kerge emulsioon spetsiaalselt näole, aitab säilitada ülimat niisutust ja naha elastsust. Spetsiaalselt näole mõeldud päikesekreem sobib imehästi ka meigi alla, hoides naha terve päeva jooksul sügavalt toidetu ja kaitstuna. 

  Sisaldab UVA-UVB-UVC päikesekaitseid ja täiendavat aktiivtoimeainet, et takistada IR-kiirte kahjustustest põhjustatud liigset kuumust ja dehüdratsiooni (in vitro test aktiivtoimeainele). See on ideaalne hoolitsus, et neutraliseerida ja parandada kahjustusi, mida päikese käes viibimine võib näonahale põhjustada, nagu kortsud ja naha vananemine.

  Päikesekaitse Fillerina Sun Beauty on rikas 12 hüaluroonhappe (Fillerina® patent), kollageeni, elastiini ja vastavate molekulide poolest, mis takistavad nende lagundamist ultraviolettkiirte poolt. Sisaldab täiendavaid kortsude-, vananemis- ja dehüdratsioonivastased aktiivtoimeained.

  Fillerina päikesekreem on kerge ja mugav nahale isegi kõrgete temperatuuridega ja niisketes tingimustes.

  Dermatoloogiliselt testitud. Parabeenivaba. Silikoonivaba
 • -11%
  ✓ Laiaspektriline kaitse UVA-UVB-UVC ja IR ✓ Vananemisvastased, kortsudevastased ja dehüdratsiooni-vastased aktiivained ✓ Kuni 70% intensiivsem päevitus tänu patenteeritud Bronzene kompleksile ✓ Efektiivne ja tehnoloogiliselt innovatiivne koostis naha kaitse, tervise ja ilu heaks Vananemisvastane päikesekaitsepiim kehale SPF 30 Fillerina Sun Beauty - 12 hüaluroonhappega

  Pehme, rikkalik ja veekindel emulsioon, päikesekaitse kehapiim võimaldab nahal säilitada ülima pehmuse ja elastsuse, takistades dehüdratsiooni ja kaitstes nahka päikesekiirguse kahjulike mõjude eest.

  Sisaldab UVA-UVB-UVC päikesekaitseid ja täiendavat aktiivtoimeainet, et takistada IR-kiirte kahjustustest põhjustatud liigset kuumust ja dehüdratsiooni (in vitro test aktiivtoimeainele).

  Päikesekaitse kehapiim Fillerina Sun Beauty on rikas 12 hüaluroonhappe (Fillerina® patent), kollageeni, elastiini ja vastavate molekulide poolest, mis takistavad nende lagundamist ultraviolettkiirte poolt. Sisaldab täiendavaid kortsude-, vananemis- ja dehüdratsioonivastased aktiivtoimeained. Bronzene® kompleks (Labo patent) tagab melaniini pikaajalise tootmise ka pärast päikese käes viibimist, intensiivistades ja kinnitades kaunist jumet.

 • -6%
  ✓ Laiaspektriline kaitse UVA-UVB-UVC ja IR ✓ Vananemisvastased, kortsudevastased ja dehüdratsiooni-vastased aktiivained ✓ Kuni 70% intensiivsem päevitus tänu patenteeritud Bronzene kompleksile ✓ Efektiivne ja tehnoloogiliselt innovatiivne koostis naha kaitse, tervise ja ilu heaks

  Vananemisvastane päikesekaitsesprei kehale SPF 50+ Fillerina Sun Beauty - 12 hüaluroonhappega

  Pehme, vedel ja veekindel emulsioon, võimaldab nahal säilitada ülima pehmuse ja elastsuse, takistades dehüdratsiooni, samaaegselt tagades maksimaalse mugavuse.

  Sisaldab UVA-UVB-UVC päikesekaitseid ja täiendavat aktiivtoimeainet, et takistada IR-kiirte kahjustustest põhjustatud liigset kuumust ja dehüdratsiooni (in vitro test aktiivtoimeainele). See on ideaalne multifunktsionaalne hooldus, millel on vananemis- ja kortsudevastase toote omadused.

  Päikesekaitse kehale Fillerina Sun Beauty on rikas 12 hüaluroonhappe (Fillerina® patent), kollageeni, elastiini ja vastavate molekulide poolest, mis takistavad nende lagundamist ultraviolettkiirte poolt. Sisaldab täiendavaid kortsude-, vananemis- ja dehüdratsioonivastased aktiivtoimeained. Bronzene® kompleks (Labo patent) tagab melaniini pikaajalise tootmise ka pärast päikese käes viibimist, intensiivistades seeläbi päevitust.

  Fillerina päikesekaitsesprei on kerge emulsioon, seda saab hõlpsalt kehale pihustada, kiireks ja mugavaks kasutamiseks.

Title

Mine üles