UUED ERIHINNAGA PROMOPAKID NÜÜD SAADAVALTASUTA KOHALETOIMETAMINE ALATES 30€
Labo

Kõik tooted

 • -28%

  Crescina TRANSDERMIC HFSC 1300 juukseampullid meestele 10+10tk 3,5ml

  Original price was: €204,60.Current price is: €148,20.

  crescina patent

  Aitab vähendada juuste väljalangemist ✓ Tihendab ja tugevdab juukseid ✓ Soodustab juuste loomulikku kasvu ✓ Äratab üles uinunud olekus juuksesibulad, kust tavatingimustes enam juukseid ei kasvaks ✓ 100% efektiivsus kõikide testides osalenute seas.* Crescina Transdermic täiuslik juuksehoolitsus juuste kasvu taastamiseks ja väljalangemise peatamiseks – 1300 meestele. Crescina Transdermic Re-Growth HFSC on dermatoloogiline kosmeetikatoode väliseks kasutamiseks. Peanaha ampullid, mis soodustavad juuste loomulikku füsioloogilist kasvu, aitavad tihendada juukseid ja peatavad juuste väljalangemise. Toode sisaldab Re-Growthi kompleksi (tsüsteiin, lüsiin, glükoproteiin), HFSC kompleksi (tüvirakkude aktivaator: hüdrolüüsitud riisivalk, korosoolhape) ja uut kasvu soodustavat kompleksi Booster (metioniin, glütsiin, vasktripeptiid-1). Seda täiustab Labo transdermaalne tehnoloogia, mis on rikastatud 3 tugevdajaga (pentüleenglükool, deküleenglükool, kaprüülüülglükool), mis parandavad toimeainete tungimist peanahasse. Spetsiaalne valem meestele. 1300 kontsentratsiooniga toode on mõeldud kasutamiseks juuste hõrenemise lõppstaadiumis ja juuste ulatusliku väljalangemise korral. Crescina Re-Growth valem on kaitstud 8 Šveitsi ja Euroopa patendiga. Tähtis! Soovitatav kasutada, kui juuste väljalangemise ja hõrenemise aluseks on füsioloogilised, mitte patoloogilised põhjused. Ei toimi täiesti hävinud folliikulite puhul.
 • -19%

  Crescina TRANSDERMIC HFSC 1300 juukseampullid meestele 20+20tk 3,5ml

  Original price was: €283,00.Current price is: €229,00.

  crescina patent

  Aitab vähendada ja ennetab juuste väljalangemist ✓ Taastab juuste tõelise tiheduse ja tugevuse ✓ Äratab üles uinunud olekus juuksesibulad, kust tavatingimustes enam juukseid ei kasvaks ✓ 100% efektiivsus kõikide testides osalenute seas*

  Crescina Transdermic täiusliku juuksehoolitsuse kontsentraadid juuste kasvu taastamiseks ja väljalangemise peatamiseks - hulgipakk 2 kuuks MEESTELE. Peanahale kantavad ampullid toetavad intensiivselt ja süvitsi juuksesibulate elutegevust, et taastada ja stimuleerida juuste loomulikku kasvu ning ära hoida juuste hõrenemist. Aitavad efektiivselt peatada juuste väljalangemist ja vananemisprotsesse. Lisaks aitavad kaitsta peanahka ja hoiavad selle heas tervislikus seisundis.

  Sinu tihedate ja elujõuliste juuste saladus peitub üle 30-aastase teadustöö tulemusel valminud spetsiaalses koostises, mis sisaldab Re-Growth kompleksi (tsüsteiin, lüsiin, glükoproteiin), HFSC kompleksi (tüvirakkude aktivaator: hüdrolüüsitud riisivalk, korosoolhape) ja uut kasvu soodustavat Booster kompleksi (metioniin, glütsiin, vasktripeptiid-1). Seda täiustab Labo patenteeritud transdermaalne tehnoloogia, mis on rikastatud 3 tugevdajaga (pentüleenglükool, deküleenglükool, kaprüülüülglükool) ja mis parandab toimeainete tungimist läbi peanaha paksude nahakihtide.

  Crescina Re-Growth valem on kaitstud 8 Šveitsi ja Euroopa patendiga. Tunnustatud trihholoogid ja apteekrid soovitavad.

  Tähtis! Soovitatav kasutada, kui juuste väljalangemise ja hõrenemise aluseks on füsioloogilised, mitte patoloogilised põhjused. Ei toimi täiesti hävinud folliikulite puhul.

 • -21%

  Crescina TRANSDERMIC HFSC 1300 juukseampullid meestele 20tk 3,5ml

  Original price was: €201,20.Current price is: €159,90.
  crescina patent ✓ Tihendab ja tugevdab juukseid ✓ Soodustab juuste loomulikku kasvu ✓ Äratab üles uinunud olekus juuksesibulad, kust tavatingimustes enam juukseid ei kasvaks ✓ 100% efektiivsus kõikide testides osalenute seas.* Crescina Transdermic juukseampullid juuste kasvu taastamiseks 1300 – meestele.  Crescina Transdermic Re-Growth HFSC on paikseks kasutamiseks mõeldud kosmeetikatoode, mis soodustab füsioloogiliselt juuste kasvamist ja aitab tihendada juukseid. Sisaldab patenteeritud segu toimeainetest Crescina Re-Growth (tsüstein, lüsiin, glükoprotein ja Stem-Engine (tüvirakkude stimulaator) on viidud spetsiaalsetesse kandeainetesse, mis võimaldavad nende järk-järgulist imendumist peanahka. Toote koostist on võimendatud Labo transdermaaise tehnoloogiaga ning seda on rikastatud 3 tugevdajaga, mis hõlbustavad toimeainete tungimist peanahka. Täielik tõhusus katseisikute puhul. 1300 kontsentratsiooniga toode sobib kasutamiseks juuste hõrenemise lõppstaadiumis. Spetsiaalne koostis meestele. Šveitsi ja Euroopa patendid. Tähtis! Soovitatav kasutada, kui juuste väljalangemise ja hõrenemise aluseks on füsioloogilised, mitte patoloogilised põhjused. Ei toimi täiesti hävinud folliikulite puhul.
 • -28%

  Crescina TRANSDERMIC HFSC 1300 juukseampullid naistele 10+10tk 3,5ml

  Original price was: €204,60.Current price is: €148,20.

  crescina patent

  ✓ Aitab vähendada ja ennetab juuste väljalangemist ✓ Taastab juuste tõelise tiheduse ja tugevuse ✓ Äratab üles uinunud olekus juuksesibulad, kust tavatingimustes enam juukseid ei kasvaks ✓ 100% efektiivsus kõikide testides osalenute seas* Crescina Transdermic täiusliku juuksehoolitsuse kontsentraadid juuste kasvu taastamiseks ja väljalangemise peatamiseks. Peanahale kantavad ampullid toetavad intensiivselt ja süvitsi juuksesibulate elutegevust, et taastada ja stimuleerida juuste loomulikku kasvu ning ära hoida juuste hõrenemist. Aitavad efektiivselt peatada juuste väljalangemist ja vananemisprotsesse. Lisaks aitavad kaitsta peanahka ja hoiavad selle heas tervislikus seisundis. Sinu kaunilt elujõuliste juuste saladus peitub üle 30-aastase teadustöö tulemusel valminud spetsiaalses koostises, mis sisaldab Re-Growth kompleksi (tsüsteiin, lüsiin, glükoproteiin), HFSC kompleksi (tüvirakkude aktivaator: hüdrolüüsitud riisivalk, korosoolhape) ja uut kasvu soodustavat Booster kompleksi (metioniin, glütsiin, vasktripeptiid-1). Seda täiustab Labo patenteeritud transdermaalne tehnoloogia, mis on rikastatud 3 tugevdajaga (pentüleenglükool, deküleenglükool, kaprüülüülglükool) ja mis parandab toimeainete tungimist läbi peanaha paksude nahakihtide. Crescina Re-Growth valem on kaitstud 8 Šveitsi ja Euroopa patendiga. Eesti tunnustatud trihholoogid ja apteekrid soovitavad. Tähtis! Soovitatav kasutada, kui juuste väljalangemise ja hõrenemise aluseks on füsioloogilised, mitte patoloogilised põhjused. Ei toimi täiesti hävinud folliikulite puhul.
 • -19%

  Crescina TRANSDERMIC HFSC 1300 juukseampullid naistele 20+20tk 3,5ml

  Original price was: €283,00.Current price is: €229,00.

  crescina patent

  Aitab vähendada ja ennetab juuste väljalangemist ✓ Taastab juuste tõelise tiheduse ja tugevuse ✓ Äratab üles uinunud olekus juuksesibulad, kust tavatingimustes enam juukseid ei kasvaks ✓ 100% efektiivsus kõikide testides osalenute seas*

  Crescina Transdermic täiusliku juuksehoolitsuse kontsentraadid juuste kasvu taastamiseks ja väljalangemise peatamiseks - hulgipakk 2 kuuks. Peanahale kantavad ampullid toetavad intensiivselt ja süvitsi juuksesibulate elutegevust, et taastada ja stimuleerida juuste loomulikku kasvu ning ära hoida juuste hõrenemist. Aitavad efektiivselt peatada juuste väljalangemist ja vananemisprotsesse. Lisaks aitavad kaitsta peanahka ja hoiavad selle heas tervislikus seisundis.

  Sinu kaunilt elujõuliste juuste saladus peitub üle 30-aastase teadustöö tulemusel valminud spetsiaalses koostises, mis sisaldab Re-Growth kompleksi (tsüsteiin, lüsiin, glükoproteiin), HFSC kompleksi (tüvirakkude aktivaator: hüdrolüüsitud riisivalk, korosoolhape) ja uut kasvu soodustavat Booster kompleksi (metioniin, glütsiin, vasktripeptiid-1). Seda täiustab Labo patenteeritud transdermaalne tehnoloogia, mis on rikastatud 3 tugevdajaga (pentüleenglükool, deküleenglükool, kaprüülüülglükool) ja mis parandab toimeainete tungimist läbi peanaha paksude nahakihtide.

  Crescina Re-Growth valem on kaitstud 8 Šveitsi ja Euroopa patendiga. Tunnustatud trihholoogid ja apteekrid soovitavad.

  Tähtis! Soovitatav kasutada, kui juuste väljalangemise ja hõrenemise aluseks on füsioloogilised, mitte patoloogilised põhjused. Ei toimi täiesti hävinud folliikulite puhul.

 • -21%

  Crescina TRANSDERMIC HFSC 1300 juukseampullid naistele 20tk 3,5ml

  Original price was: €201,20.Current price is: €159,90.
  crescina patent ✓ Tihendab ja tugevdab juukseid ✓ Soodustab juuste loomulikku kasvu ✓ Äratab üles uinunud olekus juuksesibulad, kust tavatingimustes enam juukseid ei kasvaks ✓ 100% efektiivsus kõikide testides osalenute seas.* Crescina Transdermic juukseampullid juuste kasvu taastamiseks – 1300 naistele. Crescina Transdermic Re-Growth HFSC on paikseks kasutamiseks mõeldud kosmeetikatoode, mis soodustab füsioloogiliselt juuste kasvamist ja aitab tihendada juukseid. Sisaldab patenteeritud segu toimeainetest Crescina Re-Growth (tsüstein, lüsiin, glükoprotein ja Stem-Engine (tüvirakkude stimulaator) on viidud spetsiaalsetesse kandeainetesse, mis võimaldavad nende järk-järgulist imendumist peanahka. Toote koostist on võimendatud Labo transdermaaise tehnoloogiaga ning seda on rikastatud 3 tugevdajaga, mis hõlbustavad toimeainete tungimist peanahka. Täielik tõhusus katseisikute puhul. Tugevaim toote kontsentratsioon. Spetsiaalne koostis naistele. Šveitsi ja Euroopa patendid. Tähtis! Soovitatav kasutada, kui juuste väljalangemise ja hõrenemise aluseks on füsioloogilised, mitte patoloogilised põhjused. Ei toimi täiesti hävinud folliikulite puhul.
 • -20%

  Crescina TRANSDERMIC HFSC 1300 meestele 20+10tk TASUTA 3,5ml

  Original price was: €209,95.Current price is: €167,96.

  crescina patent

  Uus eksklusiivne Crescina Transdermic kinkekomplekt, mis toob Sinuni lausa 30 võimsat Re-Growth juukseampulli, et su juuksed saaksid uue jõu ning tiheduse.

  • Crescina Re-Growth 1300 juukseampullid:
   • Meie auhinnatud juuksehooldustoode, mis on loodud juuksekasvu taastamiseks, kiirendamiseks ja juuste tugevdamiseks.
   • Aitab peatada juuste vananemisprotsesse ja hõrenemist.
   • Rikastatud patenteeritud aktiivsete kompleksidega ja tehnoloogiatega, mis tungivad sügavale peanahka, et stimuleerida juuksefolliikulite tööd.
  • Kingitusena tasuta 10 Re-Growth lisampulli:
   • Pikem kuur = paksemad, pikemad ja volüümikamad juuksed
   • Iga ülima koostisega ampull aitab tugevdada juuksesibulaid ja -karvu, toita juuksejuuri, parandada peanaha vereringet.
   • Kliiniliselt tõestatud tulemused - Sinu juuksed saavad kõike seda, mida nad vajavad, et taastada ja säilitada elujõudu, tihedust ja ilu.

  Kasuta võimalust kogeda professionaalset juuksehooldust taskukohase hinnaga juba täna, sest kinkekomplektid on saadaval piiratud koguses.

 • -20%

  Crescina TRANSDERMIC HFSC 1300 naistele 20+10tk TASUTA 3,5ml

  Original price was: €209,95.Current price is: €167,96.

  crescina patent

  Uus eksklusiivne Crescina Transdermic kinkekomplekt, mis toob Sinuni lausa 30 võimsat Re-Growth juukseampulli, et su juuksed saaksid uue jõu ning tiheduse.

  • Crescina Re-Growth 1300 juukseampullid:
   • Meie auhinnatud juuksehooldustoode, mis on loodud juuksekasvu kiirendamiseks ja juuste tugevdamiseks.
   • Rikastatud patenteeritud aktiivsete kompleksidega ja tehnoloogiatega, mis tungivad sügavale peanahka, et stimuleerida juuksefolliikulite tööd.
  • Kingitusena tasuta 10 Re-Growth lisampulli:
   • Pikem kuur = paksemad, pikemad ja volüümikamad juuksed
   • Iga ülima koostisega ampull aitab tugevdada juuksesibulaid ja -karvu, toita juuksejuuri, parandada peanaha vereringet.
   • Kliiniliselt tõestatud tulemused - Sinu juuksed saavad kõike seda, mida nad vajavad, et taastada ja säilitada elujõudu, tihedust ja ilu.

  Kasuta võimalust kogeda professionaalset juuksehooldust taskukohase hinnaga juba täna, sest kinkekomplektid on saadaval piiratud koguses.

 • -19%

  Crescina TRANSDERMIC HFSC 200 juukseampullid naistele 20tk 3,5ml

  Original price was: €90,95.Current price is: €74,10.
  crescina patent ✓ Tihendab ja tugevdab juukseid ✓ Soodustab juuste loomulikku kasvu ✓ Äratab üles uinunud olekus juuksesibulad, kust tavatingimustes enam juukseid ei kasvaks ✓ 100% efektiivsus kõikide testides osalenute seas.* Crescina Transdermic juukseampullid juuste kasvu taastamiseks – 200 naistele. Crescina Transdermic Re-Growth HFSC on paikseks kasutamiseks mõeldud kosmeetikatoode, mis soodustab füsioloogiliselt juuste kasvamist ja aitab juukseid tihendada. Sisaldab patenteeritud segu toimeainetest Crescina Re-Growth (tsüstein, lüsiin, glükoprotein ja Stem-Engine (tüvirakkude stimulaator) on viidud spetsiaalsetesse kandeainetesse, mis võimaldavad nende järk-järgulist imendumist peanahka. Toote koostist on võimendatud Labo transdermaaise tehnoloogiaga ning seda on rikastatud 3 tugevdajaga, mis hõlbustavad toimeainete tungimist peanahka. Täielik tõhusus katseisikute puhul. 200 kontsentratsiooniga toode sobib kasutamiseks juuste hõrenemise algstaadiumis. Spetsiaalne koostis naistele. Šveitsi ja Euroopa patendid. Tähtis! Soovitatav kasutada, kui juuste väljalangemise ja hõrenemise aluseks on füsioloogilised, mitte patoloogilised põhjused. Ei toimi täiesti hävinud folliikulite puhul.
 • -28%

  Crescina TRANSDERMIC HFSC 500 juukseampullid meestele 10+10tk 3,5ml

  Original price was: €153,60.Current price is: €110,50.

  crescina patent

  Aitab vähendada juuste väljalangemist ✓ Tihendab ja tugevdab juukseid ✓ Soodustab juuste loomulikku kasvu ✓ Äratab üles uinunud olekus juuksesibulad, kust tavatingimustes enam juukseid ei kasvaks ✓ 100% efektiivsus kõikide testides osalenute seas.* Crescina Transdermic täiuslik juuksehoolitsus juuste kasvu taastamiseks ja väljalangemise peatamiseks – 500 meestele. Dermatoloogiline kosmeetikatoode väliseks kasutamiseks. Tegemist on peanaha ampullidega, mis soodustavad juuste loomulikku, füsioloogilist kasvu, aitavad tihendada juukseid ja peatavad juuste väljalangemise. Toode sisaldab Re-Growthi kompleksi (tsüsteiin, lüsiin, glükoproteiin), HFSC kompleksi (tüvirakkude aktivaator: hüdrolüüsitud riisivalk, korosoolhape) ja uut kasvu soodustavat kompleksi Booster (metioniin, glütsiin, vasktripeptiid-1). Seda täiustab Labo transdermaalne tehnoloogia, mis on rikastatud 3 tugevdajaga (pentüleenglükool, deküleenglükool, kaprüülüülglükool), mis parandavad toimeainete tungimist peanahasse. Spetsiaalne valem meestele. 500 kontsentratsiooniga toode on mõeldud kasutamiseks juuste hõrenemise keskstaadiumis ja juuste keskmise tasemega väljalangemise korral. Crescina Re-Growth valem on kaitstud 8 Šveitsi ja Euroopa patendiga. Tähtis! Soovitatav kasutada, kui juuste väljalangemise ja hõrenemise aluseks on füsioloogilised, mitte patoloogilised põhjused. Ei toimi täiesti hävinud folliikulite puhul.
 • -19%

  Crescina TRANSDERMIC HFSC 500 juukseampullid meestele 20+20tk 3,5ml

  Original price was: €221,00.Current price is: €179,00.

  crescina patent

  Aitab vähendada ja ennetab juuste väljalangemist ✓ Taastab juuste tõelise tiheduse ja tugevuse ✓ Äratab üles uinunud olekus juuksesibulad, kust tavatingimustes enam juukseid ei kasvaks ✓ 100% efektiivsus kõikide testides osalenute seas* Crescina Transdermic täiusliku juuksehoolitsuse kontsentraadid juuste kasvu taastamiseks ja väljalangemise peatamiseks - hulgipakk 2 kuuks MEESTELE. Peanahale kantavad ampullid toetavad intensiivselt ja süvitsi juuksesibulate elutegevust, et taastada ja stimuleerida juuste loomulikku kasvu ning ära hoida juuste hõrenemist. Aitavad efektiivselt peatada juuste väljalangemist ja vananemisprotsesse. Lisaks aitavad kaitsta peanahka ja hoiavad selle heas tervislikus seisundis. Sinu tihedate ja elujõuliste juuste saladus peitub üle 30-aastase teadustöö tulemusel valminud spetsiaalses koostises, mis sisaldab Re-Growth kompleksi (tsüsteiin, lüsiin, glükoproteiin), HFSC kompleksi (tüvirakkude aktivaator: hüdrolüüsitud riisivalk, korosoolhape) ja uut kasvu soodustavat Booster kompleksi (metioniin, glütsiin, vasktripeptiid-1). Seda täiustab Labo patenteeritud transdermaalne tehnoloogia, mis on rikastatud 3 tugevdajaga (pentüleenglükool, deküleenglükool, kaprüülüülglükool) ja mis parandab toimeainete tungimist läbi peanaha paksude nahakihtide. Crescina Re-Growth valem on kaitstud 8 Šveitsi ja Euroopa patendiga. Tunnustatud trihholoogid ja apteekrid soovitavad. Tähtis! Soovitatav kasutada, kui juuste väljalangemise ja hõrenemise aluseks on füsioloogilised, mitte patoloogilised põhjused. Ei toimi täiesti hävinud folliikulite puhul.
 • -25%

  Crescina TRANSDERMIC HFSC 500 juukseampullid meestele 20tk 3,5ml

  Original price was: €159,20.Current price is: €119,90.
  crescina patent ✓ Tihendab ja tugevdab juukseid ✓ Soodustab juuste loomulikku kasvu ✓ Äratab üles uinunud olekus juuksesibulad, kust tavatingimustes enam juukseid ei kasvaks ✓ 100% efektiivsus kõikide testides osalenute seas.* Crescina Transdermic juukseampullid juuste kasvu taastamiseks 1300 – meestele. Crescina Transdermic Re-Growth HFSC on paikseks kasutamiseks mõeldud kosmeetikatoode, mis soodustab füsioloogiliselt juuste kasvamist ja aitab tihendada juukseid. Sisaldab patenteeritud segu toimeainetest Crescina Re-Growth (tsüstein, lüsiin, glükoprotein ja Stem-Engine (tüvirakkude stimulaator) on viidud spetsiaalsetesse kandeainetesse, mis võimaldavad nende järk-järgulist imendumist peanahka. Toote koostist on võimendatud Labo transdermaaise tehnoloogiaga ning seda on rikastatud 3 tugevdajaga, mis hõlbustavad toimeainete tungimist peanahka. Täielik tõhusus katseisikute puhul. 500 kontsentratsiooniga toode sobib kasutamiseks juuste hõrenemise keskstaadiumis. Spetsiaalne koostis meestele. Šveitsi ja Euroopa patendid. Tähtis! Soovitatav kasutada, kui juuste väljalangemise ja hõrenemise aluseks on füsioloogilised, mitte patoloogilised põhjused. Ei toimi täiesti hävinud folliikulite puhul.
Go to Top