Uus Fillerina 12HA erihinnaga kinkekomplekt ühendab endas täiuslikku lahendust, mis on loodud Sinu kaunilt ilmekate silmade ja huulte volüümika ilu väljatoomiseks.

Taasta oma silmade nooruslik sära – tõsta langenud silmalaugusid ja täida silmaümbruskortse
Õrn ja kuivem silmaümbrusnahk vajab intensiivset hooldust. Väga efektiivne abivahend silmaümbrusnaha kergeks, kuid intensiivseks toetamiseks ja tõstmiseks on Fillerina 12HA silmadele ja silmalaugudele kohese tuntava efektiga silmaümbruse tihendavad täitegeelid.

Täidab vajunud silmaaluseid, kanavarbaid ja tõstab silmalauge.
Pinguldab silmaümbruse nahka.
Aitab vähendada silmaümbrusnaha mikrokokkutõmbeid.
Aitab ennetada uusi kortsukesi ja hoida naha nooruslikuna.
Parandab nahaalust struktuuri.

Naerata täie rõõmu ja südamega, sest Fillerina 12HA silmade ja silmalaugude täitegeel aitab vähendada silmade ümber tekkivate kortsude moodustumist. Selleks on tootesse lisatud atsetüülheksapeptiid-30, mis vähendab naha mikro-kokkutõmbeid, mis toovad naha miimikajooned rohkem esile (aktiivse koostisosa test).

Lisa oma naeratusse sensuaalsust täidlasemate huulte ja silutud suuümbrusnahaga
Huultele ja suukontuurile aitab kaunist pinguldatud ja täiteefekti ning plastilisust anda 12 erineva hüaluroonhappe, 3 kollageeni ja 2 elastiini molekuliga Fillerina 12HA huulte ja huuleümbruse piirkonna täitegeel, mis:

Annab huultele ja suuümbrusele täidetud ja tõstetud efekti.
Täidab suuümbruse kortsukesi ja annab suukontuurile pinguldatud efekti.
Annab huultele intensiivse niisutuse ja muudab need pehmeks.

Koostisesse on lisatud ka spetsiifiline komponent, mis on eriti tõhus kollageeni sünteesi stimuleerimisel naha tasemel, aidates seeläbi lühi- ja pikaajaliselt vähendada vananemisest tingitud nähtavaid märke huulekontuuril (tõestatud aktiivtoimeaine testiga). Nahaaluse mikrotsirkulatsiooni stimuleerimiseks on Fillerina huulte ja suu täitegeeli aplikaatori ots varustatud kolme väikese roostevabast terasest kuuliga, mis pakuvad eriti mõnusat jahutavat massaaži.

*Selle eksklusiivse kinkekomplektiga saad nüüd Fillerina 12 HA Eyes & Eyelids ja Fillerina 12 HA Lips & Mouth tooted erihinnaga, et saaksid kogeda enda ülimat ja graatsilist ilu.
Tegutse kohe, sest erikomplektid on saadaval vaid piiratud koguses!

fillerina tasemed 3 4 5