Crescina TRANSDERMIC HFSC 1300 juukseampullid meestele 20+20tk 3,5ml

Original price was: €283,00.Current price is: €229,00.

crescina patent

Aitab vähendada ja ennetab juuste väljalangemist
✓ Taastab juuste tõelise tiheduse ja tugevuse
✓ Äratab üles uinunud olekus juuksesibulad, kust tavatingimustes enam juukseid ei kasvaks
✓ 100% efektiivsus kõikide testides osalenute seas*

Crescina Transdermic täiusliku juuksehoolitsuse kontsentraadid juuste kasvu taastamiseks ja väljalangemise peatamiseks – hulgipakk 2 kuuks MEESTELE. Peanahale kantavad ampullid toetavad intensiivselt ja süvitsi juuksesibulate elutegevust, et taastada ja stimuleerida juuste loomulikku kasvu ning ära hoida juuste hõrenemist. Aitavad efektiivselt peatada juuste väljalangemist ja vananemisprotsesse. Lisaks aitavad kaitsta peanahka ja hoiavad selle heas tervislikus seisundis.

Sinu tihedate ja elujõuliste juuste saladus peitub üle 30-aastase teadustöö tulemusel valminud spetsiaalses koostises, mis sisaldab Re-Growth kompleksi (tsüsteiin, lüsiin, glükoproteiin), HFSC kompleksi (tüvirakkude aktivaator: hüdrolüüsitud riisivalk, korosoolhape) ja uut kasvu soodustavat Booster kompleksi (metioniin, glütsiin, vasktripeptiid-1). Seda täiustab Labo patenteeritud transdermaalne tehnoloogia, mis on rikastatud 3 tugevdajaga (pentüleenglükool, deküleenglükool, kaprüülüülglükool) ja mis parandab toimeainete tungimist läbi peanaha paksude nahakihtide.

Crescina Re-Growth valem on kaitstud 8 Šveitsi ja Euroopa patendiga. Tunnustatud trihholoogid ja apteekrid soovitavad.

Tähtis! Soovitatav kasutada, kui juuste väljalangemise ja hõrenemise aluseks on füsioloogilised, mitte patoloogilised põhjused. Ei toimi täiesti hävinud folliikulite puhul.

  • SELLE TOOTE OSTUL TASUME TARNEKULUD SINU EEST

  • OSTA KOHE, MAKSA HILJEM

Crescina juukseampullide kasutajad on saanud häid tulemusi

Veelgi paremate tulemuste saavutamiseks