Sul on tundlikum nahatüüp ning soovid enne täissuuruses toodete ostmist saada kindlustunde, et Fillerina tooted su nahale sobivad? Meiega on sul see võimalus!

Proovi ja hinda Fillerina nahahooldustoodete esmaseid tulemusi oma nahal enne täissuuruses toodete ostmist. Fillerina testrite komplekt annab hea ülevaate, kas antud tooted ka sinu (tundlikumale või aknele kalduvale) nahale sobivad. 

Komplektiga saad:

  • Hinnata Fillerina sobivust oma nahale: Me mõistame, et tundlik nahk võib olla eriti nõudlik. Fillerina loomisel on olnud võtmesõnaks süstivaba ja mitteagressiivne lähenemine suurepäraste tulemustega, kuid mõistame, et iga nahk on erinev ja seega reageerib erinevalt.
  • Katsetada riskivabalt: Kui sa pole kindel, kas Fillerina tooted sobivad sinu nahatüübiga, võid nüüd katsetada neid testrite abil. Komplektis sisalduvad tooted võimaldavad sul teha esmaseid katsetusi ilma suurema investeeringuta.
  • Näha mitmeastmelise hoolduse tulemusi: Fillerina on tuntud oma mitmeastmelise nahahoolduse poolest. Testrite komplekt sisaldab mitmeid tooteid, et saaksid kogeda kogu hooldusrutiini potentsiaali ning näha, kuidas need su nahal toimivad.

Komplekt sisaldab:

  • Fillerina tihendav ja täitev geel 6 ml – Testi Fillerina ainulaadset täiteaine geeli, mis on loodud naha taaselustamiseks ning noorusliku ilme taastamiseks.
  • Fillerina toitev “kaitsekile” 6 ml – Teine samm Fillerina intensiivhoolduse kuuris – see kerge ja õrn kreem toidab ja niisutab nahka sügavuti.
  • Fillerina patenteeritud tömbi otsaga aplikaator – Ülitäpseks pealekandmiseks mõeldud aplikaator aitab kanda täiteaine geeli täpselt soovitud aladele ja kortsukestesse, mis vajavad täidet.
  • Fillerina päevakreem igapäevased hoolduskreemid aitavad pikendada intensiivhoolduse täite- ja tihendavat efekti. 
  • Fillerina silma kontuurkreem x2 – Spetsiaalselt õrnale silmaümbrusnahale mõeldud kontuurkreem annab nahale  intensiivse turgutuse – aitab nahka elavdada, täita kortsukesi ja muudab silmaümbrusnaha pringimaks.

Tee esimene samm oma unistuste naha suunas Fillerina testrite komplektiga. Tundlik nahk väärib erilist hoolt – anna sellele võimalus taastada oma sära ja nooruslikkus.