FILLERINA kosmeetikakomplektist “START 1” leiate naha ilu ja heaolu jaoks kõige olulisemad tooted! Komplekt sobib nii naistele kui meestele. Komplekti saab endale soetada parima hinnaga. Pakkumine sisaldab 2 väärtuslikku kingitust. Kingituste kogus on piiratud.

KOMPLEKTI KUULUB:

1) FILLERINA® dermatoloogiline kosmeetiline täiteainekomplekt 6 hüaluroonhappeja peptiidiga, 2×30 ml + kaks aplikaatorit. 14 päeva komplekt. Naistele ja meestele GRADE 1.

Grade 1 toode sobib kasutamiseks siis, kui näonaha lõtvumine on alanud. Tekivad esimesed kortsud. Esmaste kortsude täitmine ning põskede ja huulte mahu suurendamine. Nõrgim kontsentratsioon.

Mõju:

  • Niisutab nahka sügavuti;
  • Vähendab ja täidab näo ja kaela kortse;
  • Tõstab näokontuuri;
  • Silub kortsud kulmude vahel, silmade ümber, huulte ümber;
  • Täidab sügavaid kortse nina- ja huulenurgas;
  • Suurendab põsesarnade mahtu;
  • Täidab ja annab huultele rohkem volüümi.

2) PRE-FILLERINA kreemjas nahapuhastusvahend 50 ml ja pintsel.

3) + KINGITUS ImunoX POWER 300 toidulisand. Pakend 1 – 300% päevasest annusest: tsink, C-vitamiin ja D3-vitamiin. Pakis 14 kotikest.

4) + KINGITUS hõbedane mini LABO kosmeetikakott.

5) Erinevad FILLERINA ja CRESCINA toodete testrid.

KUIDAS VALIDA omale sobiva tugevusega FILLERINA tooted?

Kõiki FILLERINA® tooteid on saadaval kolmes kontsentratsioonis (GRADE 1, GRADE 2, GRADE 3), valige sobiv tugevus oma naha kortsusügavuse, näo mikroreljeefi, põse ja huulte seisukorrast lähtudes  (vt allpool toodud fotodega Fillerimeetri skaalat):

GRADE 1 Näonaha lõtvumine. Tekivad esimesed kortsud. Esmaste kortsude täitmine ning põskede ja huulte mahu suurendamine. Nõrgim toode.

GRADE 2 Kudede kerge lõtvumine. Nähtavate kortsude täitmine, põskede ja huulte mahu suurendamine. Keskmise tugevusega toode.

GRADE 3 Kudede ilmselge lõtvumine. Keskmise sügavusega kortsude täitmine ja huulte mahu suurendamine. Tugevaim toode.