UUS Fillerina komplekt “Nooruslikult siledam ja siidisem nahk” tase 3 aitab anda Su nahale vajaliku niisutuse ja täite, et siluda kortsukesi, pinguldada nahka ja hoida naha nooruslikult särava ja siidisena. Komplekt sobib nahale alates 45. eluaastast ning sobib nii naistele kui meestele. Komplekt on saadaval erihinnaga.

KOMPLEKTI KUULUB:

1) FILLERINA® 14-päevane täiteaine komplekt 6 hüaluroonhappe ja peptiidiga, tase 3.

Täiteaine komplekt aitab:

  • Niisutab nahka sügavuti;
  • Vähendab ja täidab näo ja kaela kortse;
  • Tõstab näokontuuri;
  • Silub kortsud kulmude vahel, silmade ümber, huulte ümber;
  • Täidab sügavaid kortse nina- ja huulenurgas;
  • Suurendab põsesarnade mahtu;
  • Täidab ja annab huultele rohkem volüümi.

Uuringud näitavad kortsude sügavuse vähenemist 21,8 – 54,8%.

“Pärast 14-päevast Fillerina kuuri kasutamist on nahk ühtlasem, mikroreljeef on siledam, eriti silmade ja kaela ümbruses. Nahk on muutunud säravamaks ja sügavamalt niisutatuks! Olen väga rahul!” – armas Jana

2) PRE-FILLERINA õrnalt kooriv nahka ettevalmistav puhastuskreem 50 ml ja spetsiaalne hari.

Õrnalt kooriv ning sügavalt niisutav Pre-Fillerina puhastuskreem aitab eemaldada surnud naharakud, et Fillerina täiteaine komplekti toimeained saaksid võimalikult hästi nahka imenduda.

Spetsiaalne harjale aitab nahka puhastada ja vereringet elavdada ka kõige raskemini ligipääsetavatest kohtadest, kaasa arvatud kortsude põhjadest.

3) Toidulisand nahale, kollageen bioODA MAXfiller Biofarmacija, 28tk.

UUS Eriti võimas kollageen (koguni 12 000 mg)! Toetab Sinu naha ilu ja tervist seespidiselt, aitab kaitsta nahka vananemise ja UV-kiirte kahjustuste eest. Naha niisutamise, toniseerimise ja noorendamise toetuseks.

Kollageeni ja hüaluroonhappe tase hakkab meie nahas langema juba alates 25. eluaastast. I tüüpi kollageen moodustab meie naha koostisest lausa 80% ning aitab taastada selle elastsust ning terviklikkust. C-vitamiin aitab kaasa kollageeni moodustumisele nahas. 

4) Erinevad FILLERINA ja CRESCINA toodete testrid (piiratud koguses).

 

Loe lähemalt kõikidest nippidest, kuidas saavutada Fillerina komplektist parimad tulemused: https://labo.ee/kuidas-saada-fillerina-taitehooldusest-parimad-tulemused/