UUS Fillerina komplekt “Nooruslikult siledam ja siidisem nahk” tase 1 aitab anda Su nahale vajaliku niisutuse ja täite, et ennetada kortsukesi ja hoida naha nooruslikult särava ja siidisena. Komplekt on mõeldud noorele nahale (alates 20. eluaastast) ning sobib nii naistele kui meestele. Komplekt on saadaval erihinnaga.

KOMPLEKTI KUULUB:

1) FILLERINA® 14-päevane täiteaine komplekt 6 hüaluroonhappe ja peptiidiga, tase 1.

Täiteaine komplekt aitab:

  • süvitsi ja tõhusalt niisutada nahka;
  • ennetada ja tasandada kortsukesi;
  • muuta põsesarnad täidetumaks ja kaunilt reljeefseks;
  • siluda kaelanahka;
  • tõsta näo mikroreljeefi;
  • lisada huultele volüümi.

Uuringud näitavad kortsude sügavuse vähenemist 21,8 – 54,8%.

“Esimeste päevade möödudes olin aga täiesti pahviks löödud, sest minu pisikesed kortsukesed nii laubal kui ka silmade ümbruses hakkasid silmnähtavalt kaduma. Kui olin oma 14-päeva hoolduse lõpetanud ja peeglisse vaatasin, siis sain aru, et see tõesti ongi imetegija- nahk oli väga siidine ja sile.” – armas Doris (26)

2) PRE-FILLERINA õrnalt kooriv nahka ettevalmistav puhastuskreem 50 ml ja spetsiaalne hari.

Õrnalt kooriv ning sügavalt niisutav Pre-Fillerina puhastuskreem aitab eemaldada surnud naharakud, et Fillerina täiteaine komplekti toimeained saaksid võimalikult hästi nahka imenduda.

Spetsiaalne harjale aitab nahka puhastada ja vereringet elavdada ka kõige raskemini ligipääsetavatest kohtadest, kaasa arvatud kortsude põhjadest.

3) Toidulisand nahale, Skin Biofarmacija, 28tk.
Hoolitseb Sinu naha ilu ja tervise eest seespidiselt. Sisaldab väga olulisi naha jaoks asendamatuid elemente, milleks on: kollageen (2500mg), hüaluroonhape, looduslikku päritolu C-vitamiin ja Surnumere mineraalid (magneesium ja ilumineraal tsink).

Kollageeni ja hüaluroonhappe tase hakkab meie nahas langema juba alates 25. eluaastast. I tüüpi kollageen moodustab meie naha koostisest lausa 80% ning aitab taastada selle elastsust ning terviklikkust. C-vitamiin aitab kaasa kollageeni moodustumisele nahas. 

4) Erinevad FILLERINA ja CRESCINA toodete testrid (piiratud koguses).

 

Loe lähemalt kõikidest nippidest, kuidas saavutada Fillerina komplektist parimad tulemused: https://labo.ee/kuidas-saada-fillerina-taitehooldusest-parimad-tulemused/