OSTA KOHE MAKSA HILJEM - 0% INTRESS!TASUTA KOHALETOIMETAMINE ALATES 30€
Labo

Biofarmacija Ferrum Acerola rauavaeguse leevendamiseks

16,90

BIOFARMACIJA Ferrum Acerola toidulisand rauavaeguse leevenduseks.

Jaapani ettevõte Taiyo on välja töötanud ainulaadse mikroniseeritud lahustuva raua, mille kõrge imendumine kehas on tõestatud Šveitsis läbiviidud kliinilistes uuringutes*. Tootes sisalduv looduslik vitamiin C suurendab raua imendumist. Sobib kasutamiseks ka diabeetikutele ja veganitele.

Ei sisalda kunstlikke maitse- ega lõhnaineid, magusaineid, värvaineid, stabilisaatoreid, säilitusaineid, lahustuvust parandavaid aineid, mistõttu on joogisegul neutraalne maitse. Maitset võib reguleerida suhkru ja meega. Võimalik sete ja hägusus. Pulbri struktuur ja värv võivad muutuda, kuid see ei mõjuta toote positiivseid omadusi.

Kasutamine: 1 paki sisu segada vedela toiduga või klaasis vees või mahlas ja tarbida. Täiskasvanud ja noorukid ½ pakki, 6-12-aastased lapsed 1/3 paki päevas pärast sööki. Paki sisu lahustada vedelikus. Valmis lahus säilib külmkapis kuni 48h. Segada enne tarbimist. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud annust. Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku elustiili.

1 pakk sisaldab: Kogus 1/2; 1/3 paki kohta NRV*
Kuivatatud acerola-kirsi ekstrakt (ld Malpighia globra L.), 50/33,3  mg
sellest saadud vitamiin C 7,5/7 mg 9,5/6,33%
Raud 10,5/7 mg 75/50%
Tootekood: MI 20186 Kategooria:

Kirjeldus

Biofarmacija Ferrum Acerola koostis:

Kuivatatud acerola-kirsi ekstrakt (ld Malpighia globra L.), sellest saadud vitamiin C, raud.

Title

Mine üles